Türkçe   English   Deutch   French    
 

Ayzer Döküm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi eylül 2004 tarihinde Hadımköy Atatürk sanayi bölgesindeki 9000 metrekarelik arsası üzerine 2600 metrekaresi kapalı olan 1.etap tesisini kurmuş olup 28 yıllık döküm tecrübesi ve birikimini modern üretim teknolojisi ile buluşturmuştur.


28 yıl önceki çekirdek kadrosundaki tecrübeli çalışanları şirketin bu günkü genç ve dinamik ekibiyle beraber koordineli bir dayanışma içerisinde faaliyetlerine devam ederek yurt içi ve yurt dışından gelen taleplere cevap vermektedir.
 
Şirketimiz bütün müşterilerine birer çözüm ortağı bakış açısı ile yaklaşıp talepleri teknik resim veya numune olarak ilk basamaktan alıp nihai ürün haline getirene dek bütün aşamalarda en modern üretim teknolojisini müşterilerine sunmaktadır. Böylelikle toplam kalite ve hizmet anlayışı ile ham madde girişinden sevkiyatına kadar gerekli bütün kontrollerden geçmiş en kaliteli ürünleri istenilen zaman da minimum fiyata müşterilerine sunmaktadır.
 
Şirketimiz 9000 metrekarelik kendi arsası üzerindeki 2600 metrekare kapalı kullanım alanında 0,15 kg ile 2000 kg arasındaki sfero ve dökme demir üretimini Avrupa ve uluslar arası normlara uygun olarak çağdaş ve sağlıklı çalışma şartlarında sürdürmektedir. Yıllık döküm kapasitemiz 5400 ton civarındadır.
 
       
  Kerim Keçebir 
Başkan
  Fatih Keçebir 
Başkan Yard.
     
       
  Özcan Men
Fabrika Müdürü
  Şükrü Keçebir 
Fabrika Müd Yrd.
  Bayram Punar 
Muhasebe Müdürü
 
       
  Ramazan Gümüş 
S.alma & Lojistik
  Serhat Tabak 
Üretim Planlama
  Tarkan Subaş 
Kalite Kontrol
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ayzer Döküm © 2012 Tüm Hakları Saklıdır. Tasarım & Kodlama ex3m d.studio